O nás

June-077

Rodinné včelařství Sladká louka založené v roce 2013 hospodaří na území východních Čech v oblasti podkrkonoší. Pro naše včelstva vyhledáváme lokality, které nejsou znečistěné lidskou činností, zejména průmyslovou výrobou a intenzivním zemědělstvím.  Naše včely sbírají nektar na rozmanitých lučních a sadových plochách, v lesích, lesních mýtinách a zahrádkách malých vesnic.

     Pro nás a pro naše zákazníky je podstatná kvalita medu a včelích produktů. Jednou z hlavních zásad jsou zdravé, silné a spokojené včely. Toho lze dosáhnout mimo jiné i kvalitou včelích úlů. Naše úly jsou vyrobené z masivního dřeva borovice vejmutovky, z tohoto materiálu jsou vyrobené i veškeré vnitřní části včelího domova.  Naše včely, úly, med a včelí vosk krásně voní svoji typickou vůní umocněnou propolisovou pryskyřicí.  V našich úlech nenajdete žádné umělé hmoty, které si našly bohužel rychle cestu i do tohoto oboru a kontaminují včelí produkty. 

June-120

June-062     Produkty skladujeme v nerezových a skleněných nádobách pro zachování jejich kvalitativních vlastností. Další nedílnou součástí našich produktů je atraktivní balení. Kromě klasické „kilové“  sklenice můžete zakoupit med ve sklenicích o hmotnosti obsahu 200, 380 a 500 gramů. Nabízíme Vám také med balený jako dárek pro Vaše blízké a přátele, celý sortiment najdete v našem e-shopu.

showcase 3